Nasze przedszkole

„Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki”.
Glenn Doman

Czary Mary jest placówką, opartą na solidnych podstawach i doświadczonych pedagogach, którzy jednocześnie są wsparciem dla młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli.

Placówka działa w wolnostojącym budynku, w północnej części Łodzi, blisko Parku Julianowskiego oraz Lasu Łagiewnickiego. Obiekt otoczony dużym ogrodem ,z bezpiecznym placem zabaw, umożliwi dzieciom wesołe zabawy na świeżym powietrzu, dając możliwości realizacji prozdrowotnej i ekologicznej misji przedszkola.

Do dyspozycji naszych wychowanków, przekazujemy funkcjonalne i dobrze wyposażone trzy sale całodziennego pobytu, w których nasze przedszkolaki, poczują się jak ryby w wodzie.

Znajdą tu kolorowe mebelki, w których każde z dzieci znajdzie kącik na swoje własne skarby.

Kąciki zainteresowań, pomoce dydaktyczne i zabawki są dostosowane do wieku naszych wychowanków i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa.

Współpracujemy z instytucjami medycznymi i oświatowymi, co pozwoli nam na utrzymanie wysokiego poziomu pracy przedszkola oraz umożliwi dalszy rozwój placówki.

Przedszkole Czary Mary jest placówką o profilu prozdrowotnym.

W naszym przedszkolu realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zgodnie z ustawą z 7 września 1991 r. o systemie oświaty.

Podstrony:
  • Realizacja: Dianthus