Nasz zespół

Nasza kadra to zespół wykształconych pedagogów. Nauczyciele wspomagają rozwój dzieci, zwracając szczególną uwagę na predyspozycje, potencjał i ich wrodzone zdolności. Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej. Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Rodzicom i dzieciom proponujemy konsultacje z lekarzem pediatrą, dietetykiem, logopedą , psychologiem i innymi specjalistami zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Dzięki stałej współpracy specjalistów z nauczycielami, zapewniamy naszym wychowankom najwyższą jakość opieki.