Akademia Maluszka

"Dziecko to też człowiek - z mniejszym obszarem doświadczeń,
ale z większym potencjałem ciekawości" -Janusz Korczak

Akademia Maluszka to zajęcia 2 godzinne dla dzieci  w wieku od 1,5 do 4 lat. Najmłodsi pod fachową opieką uczestniczą w zabawach i ćwiczeniach, malują , rysują, poznają piosenki , słuchają bajek . Na zajęciach  dzieci  mają okazję odkrywać nowe talenty i doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia dla maluszków dają możliwość wczesnej edukacji  oraz przygotowują  do bezstresowego debiutu przedszkolnego. Spotkania odbywają się razem z rodzicami lub opiekunami . Takie zajęcia dają  możliwość obserwacji własnego dziecka oraz poznania nowych form zabawy stymulujących jego rozwój. Zajęcia prowadzone są przez zespół wykształconych pedagogów w oparciu o program autorski a ich tematyka  jest dostosowana do wieku i możliwości dzieci.

Zajęcia odbywają się :

wtorek w godz. 10.00-12.00  na ul.Pawilońskiej 1

prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności tel : 534 788 534

Do końca marca 2018  zajęcia są gratisowe.